Звітна наукова конференція викладачів, докторантів та аспірантів

ПРОГРАМА ЗВІТНОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ ВИКЛАДАЧІВ, ДОКТОРАНТІВ ТА АСПІРАНТІВ УНІВЕРСИТЕТУ ЗА 2018 РІК

СЕКЦІЯ ІСТОРИЧНИХ НАУК

КЕРІВНИК – доктор історичних наук, професор М.В. Кугутяк

ПІДСЕКЦІЯ ПОЛІТИЧНИХ ІНСТИТУТІВ ТА ПРОЦЕСІВ

(ауд. 714, гуман. корп.)

КЕРІВНИК – доктор історичних наук, професор Марчук В.В.

СЕКРЕТАР – кандидат політичних наук, секретар Кобець Ю.В.

1. Ідеологічна складова партійного будівництва. Кандидат політичних наук, доцент Кобута Л.П.
  2. (Не)участь жінок в політичних революціях: світовий та український досвід. Кандидат політичних наук, викладач Кобець Ю.В.
  3. Національно-політична свідомість сучасного українського суспільства. Кандидат політичних наук, доцент Матвієнків С.М.
  4. Волонтерський рух в Україні в умовах зовнішньої агресії. Кандидат політичних наук, доцент Мадрига Т.Б.
  5. Обмеження конституційних прав громадян в умовах воєнного стану : правові підстави та політична доцільність’. Доктор політичних наук, професор Дерев’янко С.М.
  6. Суспільно-політична доктрина Папи Лева ХІІІ. Кандидат політичних наук, доцент Міщук М.Б.
  7. Закон про воєводне самоуправління у контексті польсько-українських відносин періоду ІІ Речі посполитої. Кандидат історичних наук, доцент. Геник М.А.
  8. Особливості реформи децентралізації влади: регіональний аспект. Доктор історичних наук, професор Марчук В.В.
  9. Соціальні аспекти національної безпеки держави. Кандидат політичних наук, викладач Березовська-Чміль О.Б.
  10. Регіональні медіа в контексті висвітлення конфліктних подій в Україні. Аспірант Русиняк А.І.
  11. Реформа децентралізації: концептуальний аспект вивчення. Аспірант Мельничук В.І.
  12. Нові медіа: європейський досвід функціонування. Аспірант Новосельський І.