Звітна наукова конференція студентів

21 березня 2019 року відбулася щорічна звітна наукова конференція студентів. Студенти спеціальності «Політологія» виголошували доповіді у двох підсекціях:
-підсекція політології;
-підсекція політичних інститутів та процесів.
Високий рівень активності учасників у обговоренні порушених на конференції питань свідчить про актуальність досліджуваної проблематики.
За підсумками роботи підсекції політичних інститутів та процесів роботи студентів 4 курсу Шевчук Тетяни та Головчинського Назара рекомендовано до публікації в збірнику студентських наукових праць «Еврика-ХХ», а студентів 2 курсу Лелета Ярослава і Жук Лідію нагороджено грамотами.
За підсумками роботи секції політології роботи студентів Никоровича Юрія-Андрія та Байди Андрія рекомендовано до публікації в збірнику «Еврика -XX», а Дукач Наталія і Данчук Катерина нагороджені грамотами.
Секційне засідання пройшло у дружній науково-пізнавальній атмосфері,дискусії мали продуктивний характер та,сподіваємось,спонукали студентів до нових наукових пошуків!

Світлина від Тетяни Мадриги.