Участь у дискусійному клубі “Вибори 2019”

10 квітня 2019р. в м. Богородчани відбулося засідання лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району. В ході зустрічі студенти ІV курсу спеціальності “Політологія” провели засідання дискусійного клубу у форматі телевізійного ток-шоу “Вибори 2019”. Впродовж заходу студенти допомагали учням у вмінні публічних виступів, веденні дебатів та розумінні політичних процесів, що відбуваються в Україні. Спілкування вийшло дуже цікавим, емоційним та захоплюючим для всіх учасників, а студентська та учнівська молодь мали змогу поспілкуватися та поділитися своїми враженнями, проектами та вже виконаною роботою. Студенти ІV курсу спеціальності “Політологія” та їхні наставники Іванна Ломака та Оксана Липчук лишилися задоволені проведеною роботою.