Наукова бібліотека Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Зустріч зі студентами спеціальності “Політологія”

“Вибори президента – час для роздумів” – такою була тематика зустрічі з студентами-політологами (1-4 курсів), проведених у читальному залі суспільних наук, робота яких у майбутньому буде пов’язана з цією тематикою. Під час бесіди хотілось спонукати молодих політологів навчитись відділяти “зерно від полови”, читати поміж рядків політичні тексти і розшифровувати істинні наміри у тих, чи інших перепетіях, часом лицемірного, подекуди трагічного і завжди захоплюючого дійства політичного театру логіки і абсурду. Здається зустріч була цікавою. Щиро дякуємо викладачам Липчук Оксані Іванівній – кандидату політичних наук, доценту, та Ломаці Іванні Іванівній – кандидату політичних наук, доценту за допомогу в організації та проведенні зустрічі.