Студенти-політологи долучилися до обговорення кандидатів на пост президента України у студентському просторі «Campus»

16 квітня студенти-політологи взяли участь у обговорення кандидатів на пост президента України, який відбувся у студентському просторі «Campus» за ініціативи активних студентів та профспілки студентів ПНУ.  В ході обговорення студентами розглядалась діяльність Петра Порошенка та Володимира Зеленського в період після 1 туру виборів до сьогодні. Були розглянуті відеозвернення кандидатів, проведено обговорення їх політичних технологій.

В ході дискусії учасники обговорення дійшли висновку, що в наш час вибори – не боротьба ідей, а змагання штабів та політтехнологій, і підсумували, що країні потрібен не розпіарений мас-медіа кандидат, а сильний та досвідчений дипломат, який гідно відстоюватиме Україну на міжнародній арені та захищатиме суверенітет та інтереси народу України.