«День кар’єри ЄС»

21 травня на базі інформаційного центру ЄС у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся «День кар’єри ЄС», приурочений відзначенню Дня Європи в Україні. Цей захід, який проходить вже другий рік поспіль, є ініціативою, що фінансується Представництвом Європейського Союзу та виконується Громадською організацією «Фундація «Відкрите суспільство». Його метою було ознайомлення та поширення інформації про шляхи професійного зростання та кар’єрні можливості для молоді в контексті європейської інтеграції України. Також презентували можливості навчання та стажування за кордоном за програмою Erasmus+.

Програма «Дня кар’єри ЄС” складалася з двох частин: тренінгової та презентації наявних вакансій від роботодавців Івано-Франківської області. Під час панельної дискусії за участю проректора з наукової роботи університету Андрія Загороднюка, міського голови Івано-Франківська Руслана Марцінківа, завідувачки кафедри управління і бізнес-адміністрування Прикарпатського університету Валентини Якубів, керівника Івано-Франківської філії ПАТ «Укрексімбанк» Юрія Друка  та керівника компанії Business Help Лесі Дністрянської учасники заходу обговорили професії майбутнього і виклики сучасного ринку праці.