Intellect game!

В рамках відзначення Дня Політолога, а також посвяти наших першокурсників, для студентів спеціальності Політологія було проведено вже другий за ліком Чемпіонат з інтелектувально-розважальної гри Intellect Game. Гра складалась з 8 турів з унікальними питаннями на різну тематику.

Квіз об’єднав студентів усіх курсів нашої спеціальності, а гра була напруженою, захоплюючою і неймовірно цікавою для всіх її учасників, а часто й дуже веселою.

В результаті, переможцем стала команда політологів-четвертокурсників “М.М.М.”, котрі й отримали омріяний кубок. Всі учасники гри отримали тільки враження від гри, і, звісно, цінні призи та смачні подарунки.

Щиро дякуємо нашим друзям – Департаменту освіти, науки та молодіжної політики Івано-Франківської ОДА, ГО Інститут неформальної освіти та ресторану Хлібосольний за допомогу у проведенні заходу.