Лекція професора Марчука В.В. для слухачів Інституту Європейської Політики

Завідувач кафедри політичних інститутів та процесів, доктор історичних наук, професор Марчук В.В. прочитав лекцію на актуальну тему сучасного політичного процесу для слухачів Інституту Європейської Політики. Важливо, що серед слухачів Інституту – бізнесмени, представники громадських і неурядових організацій, молоді політики, лікарі, науковці.

Найбільш приємним є те, що серед інших є наші випускники спеціальності «Політологія», які успішно працюють і дальше продовжують вдосконалювати свій професійний фах.  Інститут Європейської Політики вже зараз зайняв свою нішу в політичній освіті області, розробив прикладні і корисні проєкти для молодих політиків і представників громадськості, запросив до співпраці відомих спікерів не тільки області, але і всієї України.