Вітаємо випускників-бакалаврів спеціальності «Політологія»

Дорогі наші випускники – бакалаври спеціальності «Політологія»!
Маємо сьогодні надзвичайну приємність вітати Вас з успішним завершенням навчання в Університеті. Промайнули чотири студентські роки – найкращі, повірте, незабутні роки Вашого життя! Ми щиро вдячні Вам за те, що місцем свого професійного та духовного становлення Ви обрали саме нашу Спеціальність Політологія і наш Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника. Вас було небагато, але кожен з Вас залишає теплий слід у нашій пам’яті, думках і душі! Ви були щирими, відкритими і старанними.? Позаду наполегливе навчання, плідна студентська наукова робота, активна участь у творчому культурному житті та спорті, студентське самоврядування, волонтерська робота і багато-багато хороших Ваших справ та вчинків. Це все додається до скарбнички історії нашої спеціальності.
Зі щемом у серці, але з чистим сумлінням відпускаємо Вас і зичимо натхнення невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, ніколи не здаватися! Берегти зв’язки зі студентськими друзями, завжди допомагати та підтримувати один одного!
А ми в свою чергу бажаємо тепер супроводжувати Вас на шляху до отримання диплома магістра.
З шаною викладачі спеціальності «Політологія».