Презентація нової освітньої програми Політологія. Національна безпека

У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника пройшло чергове, вже п’яте, засідання прес-клубу студентського радіо міста.
Відбулася зацікавлена розмова щодо освітніх проектів ПНУ у вирішенні питань національної безпеки держави за участю науковців та керівників силових структур області.
Взяли участь В. Климончук, д.пол.н., завідувач кафедри політології ПНУ, В. Голубош, начальник ГУ Нацполіції в Івано-франківській області, генерал третього рангу, к.ю.н., В. Чернецький, начальник управління ДСНС в Івано-Франківській області, полковник служби цивільного захисту, к.тех. н., А. Пономаренко, завідувач кафедри військової підготовки ПНУ, полковник запасу та М. Москалюк, к.пол. н., доцент кафедри політології ПНУ.
Зображення може містити: 3 людини
Зображення може містити: 2 людини, включно з Василем Климончуком