Робочі зустрічі ректора Університету щодо реалізації спільних міжнародних проєктів

24–25 лютого 2021 р. ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, доктор політичних наук, професор кафедри міжнародних відносин Ігор Цепенда, перебуваючи у Республіці Польща разом із першим заступником голови Івано-Франківської обласної ради Василем Гладієм за сприяння Генерального консульства України у м. Кракові, здійснив низку робочих зустрічей. Зокрема, ректор Університету зустрівся з маршалком Малопольського воєводства Вітольдом Козловським, президентом м. Кракова Яцеком Майхровським, головою Краківського осередку Об‘єднання українців Польщі Андрієм Олійником.

Під час робочих зустрічей йшла розмова про механізми співпраці щодо реалізації спільних міжнародних проєктів – відбудова Обсерваторії на горі Піп Іван та будівництво Міжнародного центру зустрічей студентської молоді України та Польщі. Окремою темою розмов стало обговорення відзначення 150-річчя з дня народження патрона Університету Василя Стефаника, який наприкінці ХІХ ст. жив та навчався у м. Кракові. Зокрема, йшлося про ревіталізацію меморіальної дошки письменника на будинку, де він мешкав. Також відбулася онлайн-бесіда з проректоркою з питань міжнародного співробітництва Ягеллонського університету професоркою Доротою Малєц. Обговорили спільні дослідницькі проєкти, організацію студентських обмінів, організацію конференцій і круглих столів, зокрема, присвячених ювілею Василя Стефаника.