Звітна конференція викладачів, аспірантів й студентів кафедри політичних інститутів та процесів за 2020 рік

7 квітня 2021 р. відбулася дистанційна звітна конференція викладачів і аспірантів кафедри політичних інститутів та процесів. Доповідачі обговорили теоретичні та практичні аспекти сучасної політичної науки: проблематику децентралізації, механізм народовладдя, функціонування сучасних мас-медіа, міжнародні відносини, теорію конфлікту, релігійні відносини та ін. Тематика досліджень відзначалася науковою новизною та актуальністю.

8 квітня відбулася звітна наукова конференція студентів підсекції політичних інститутів та процесів під керівництвом доцента Геника М.А. У конференції взяли участь студенти 2-4 курсу та магістри 1 року навчання спеціальності “Політологія”. Роботи молодих дослідників відзначилися актуальністю, самостійністю та творчим підходом. Загалом на конференції було заслухано й обговорено 12 виступів здобувачів вищої освіти під кеврівництвом професора С.М,Дерев’янка, доцентів С.М.Матвієнків, М.А.Геника, М.Б.Міщук. За підсумками обговорення кращі студентські роботи рекомендовані до публікації в університетському збірнику студентських наукових робіт “Еврика” та до нагородження грамотами. Тези доповідей всіх учасників конференції будуть опубліковані у збірнику праць молодих вчених  “Politia”.