Науковці презентували культурні надбання Прикарпаття

У Міністерстві закордонних справ України в рамках міжнародного культурно-соціального проєкту «Таємниці України для тебе» ректор Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника Ігор Цепенда, викладачі та декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин Микола Кугутяк взяли участь у презентації  експозиції «Пам’ятки духовної культури Українських Карпат». В основі експозиції – результати Карпатської археологічної експедиції науковців університету 2006-2019 років під керівництвом професора Миколи Кугутяка. Презентація проекту «Таємниці України для тебе» символічно відбулася у День вишиванки за участі глав іноземних дипломатичних представництв в Україні, представників депутатського корпусу, громадських організацій, науково-освітнього середовища, благодійних організацій, майстрів народних ремесел. Вдячні за надану можливість взяти участь у корисній справі Василю Вишиванюку та благодійному фонду «Чисті серцем».

На зображенні може бути: 2 people, including Ігор Цепенда, люди стоять та на відкритому повітрі

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 23 people, including Rostislav Derzhypilskyy and Ігор Цепенда та люди стоять