Захист курсових робіт студентів спеціальності “052 Політологія”

Зроблено перші кроки на “відмінно” та “добре” у напрямку долучення до проведення наукових досліджень.
25 травня на кафедрі політичних інститутів та процесів відбувся захист курсових робіт студентів 2 і 3 курсів спеціальності “052 Політологія” Прикарпатського національного університету ім. В. Стефаника.
Доповіді та відповіді на запитання викладачів підтверджували високий рівень теоретичної підготовки студентів. Тематика робіт охоплювала дослідження різноманітних аспектів політичної сфери суспільства: ролі віртуальних політичних партій та соціальних мереж у виборчому процесі, глобалізації та антиглобалістських рухів, еволюції політичних систем зарубіжних країн, енергетичної безпеки ЄС, Азербайджано-Вірменського військового конфлікту та наслідків Будапештського меморандуму для України, політичних поглядів І. Франка тощо.
Вітаємо студентів та бажаємо подальшого плідного продовження своїх цікавих політологічних робіт!
На зображенні може бути: 3 people, including Сергій Дерев'янко та текст