Прикарпатський поглиблює міжнародну співпрацю з партнерами

Сьогодні. у форматі онлайн, відбулось третє засідання Програмної ради Європейського центру Університету Марії Кюрі-Склодовської (Польща). Зазначимо, що Прикарпатський національний університет є постійним членом Програмної ради Європейського центру UMCS разом з університетами Франції, Польщі та України.

У роботі онлайн-засідання від Прикарпатського університету взяли участь ректор, професор Ігор Цепенда та проректорка з наукової роботи, професорка Валентина Якубів.

На онлайн-засіданні обговорили поточну діяльність партнерів та напрямки розвитку перспективної співпраці. Зокрема, йшлося про можливості поглиблення співпраці щодо розширення мережі програм подвійних дипломів для наших студентів, проведення міжнародних та міждисциплінарних онлайн-лекцій професорів університетів України, Польщі та Франції, а також розвиток наукової діяльності.