Відкрита лекція професора С.М. Дерев’янка на тему: “Геополітичні аспекти національного інтересу та національної безпеки України”

Крізь призму осмислення ходу та результатів 23 Саміту Україна – Європейський Союз (м. Київ, 12 жовтня 2021 року) професор кафедри політичних інститутів та процесів С.М. Дерев’янко провів відкриту лекцію на тему “Геополітичні аспекти національного інтересу та національної безпеки України” для студентів третього курсу спеціальності “Міжнародні відносини, суспільні комунікації та регіональні студії» денної форми навчання за участю викладачів кафедри політичних інститутів та процесів та кафедри міжнародних відносин Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Лектор акцентував на сутності фундаментальних національних інтересів України, пріоритетах забезпечення національної безпеки, їх нормативно-правовому закріпленні та практиці реалізації у контексті новітніх геополітичних викликів.

На зображенні може бути: текст

На зображенні може бути: 3 людини, екран та текст