З Днем Гідності та Свободи!

21 листопада – день початку подій, які стали для України історичними: Помаранчевої революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

У цей день, День Гідності та Свободи, ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських воїнів, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі.

Нинішній день – це незаперечний доказ відродження Української нації, нашої держави. На жаль, за це наші співвітчизники вже заплатили високу ціну – розстріляні Герої на Майдані, загиблі в зоні бойових дій. Серед полеглих  – студент нашого університету Герой Небесної Сотні, Герой України Роман Гурик. У вдячності та вічній пам’яті низько схиляємо перед ним свої голови.

Пам’ятаймо, що від кожного з нас залежить в якій Україні житимемо ми і наші майбутні покоління.

Тож, своєю працею, особистою відповідальністю, добрими справами та вчинками маємо утверджувати мир та добробут в рідній країні.

З нагоди Дня Гідності та Свободи бажаємо мирного неба над українською землею, добробуту та злагоди кожній родині.

Вічна пам’ять Героям! Слава Україні!