Пресконференція

3 травня о 12:00 год. у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбудеться пресконференція про роботу на базі Прикарпатського університету Херсонського державного університету за участі ректорів обох закладів Ігоря Цепенди та Олександра Співаковського.

Ця співпраця в умовах окупації Херсону російськими загарбниками відбувається на умовах внутрішньої академічної мобільності. Це рішення прийняте МОН спільно з обома університетами з метою збереження життя та здоров’я громадян України, а також створення безпечного освітнього середовища, організацію здобуття освіти, освітнього процесу в умовах воєнного стану.

Місце проведення –Центр інноваційних освітніх технологій “PNU-EcoSystem” (каб.233, центральний корпус університету, вхід з вул.Чорновола)