Міжнародне стажування викладачів кафедри політичних інститутів та процесів

Вчена рада Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника  (протокол №4 від 26.04.2022 року) визнала результати міжнародного стажування  (комплексного підвищення кваліфікації) у формі самоосвіти тривалістю 180 годин (6 кредитів ECTS) професора кафедри політичних інститутів та процесів Дерев’янка Сергія Мироновича, доцентки кафедри політичних інститутів та процесів Матвієнків Світлани Миколаївни, доцентки кафедри політичних інститутів та процесів  Міщук Мар’яни Богданівни, доцентки кафедри політичних інститутів та процесів Кобець Юлії Василівни  «Fudraising and organization of project activities in educational establishments: European experience» («Фандрейзинг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: європейський досвід»), яке відбувалося дистанційно в  Department of Polish-Ukrainian Studies of Jagiellonian University in Krakow, (кафедра Польсько-Українських Студій Ягеллонського університету (м. Краків, Республіка Польща) з 12 лютого 2022 року по 20 березня 2022 року.