Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми реалізації норм Конституції України в умовах воєнного стану»

Сергій Миронович Дерев’янко, доктор політичних наук, професор кафедри політичних інститутів та процесів взяв участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Проблеми реалізації норм Конституції України в умовах воєнного стану» з доповіддю про особливості реалізації конституційного права громадян на інформацію в умовах воєнного стану. Конференція була присвячена Дню Конституції України та проведена на базі Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Участь в інтернет-конференції взяли науковці та викладачі закладів вищої освіти України та Республіки Польщі, правозахисники та студенти. Виступи учасників та висловлені під час обговорення рекомендації будуть опубліковані у збірнику матеріалів конференції.
Немає опису світлини.