Студенти Прикарпатського національного університету відзначили День Незалежності проведенням благодійного ярмарку

У День Народження України студенти Прикарпатського національного університету провели благодійний ярмарок. Організаторами заходу стали студентський сенат ПНУ та відокремлений підрозділ ГО “Українська асоціація студентів в Івано-Франківській області”. Вони вирішили підтримати студентів-військових ПНУ, які зараз у лавах ЗСУ захищають нашу землю від ворога. За ініціативи молоді, будь-хто охочий міг долучитися до ярмарку та принести свої вироби.

Зокрема, можна було придбати смаколики, які випікали самі студенти, а також прикраси ручної роботи від молодших помічників.

В результаті ярмарку та онлайн збору вдалося зібрати понад 97 тисяч гривень.

Нагадуємо, що за свободу України зараз борються 53 студенти Прикарпатського університету.