Сергій Дерев’янко – офіційний опонент на захисті дисертаційного дослідження в ЛНУ ім. І. Франка

Сергій Дерев’янко: “10 вересня мав честь виступити у Львівському національному університеті імені Івана Франка офіційним опонентом на захисті дисертаційного дослідження Олега Вольського на тему «Місцеве самоврядування в умовах децентралізації влади: порівняльний аналіз на прикладі Республіки Польща та України» на здобуття наукового ступеня доктора філософії з галузі знань 05 «Соціальні та поведінкові науки» за спеціальністю 052 «Політологія».
Вітаю здобувача та його наукового керівника доктора політичних наук, професора Віталія Литвина з успішним захистом.
Вдячний доктору політичних наук, професору, завідувачу кафедри політології філософського факультету Львівського національного університету імені Івана Франка Анатолію Романюку за запрошення до роботи у спеціалізованій вченій раді, членам ради – докторам політичних наук, професорам Миколі Бучину, Ігорю Вдовичину, доценту Світлані Булі за плідну наукову співпрацю та щире спілкування у стінах славного Університету”.
На зображенні може бути: ноутбук та текст
На зображенні може бути: 3 людини та текст