Вебінар-консультація з питань академічної доброчесності

28 жовтня о 14:00 відбудеться вебінар-консультація у рамках Університетської школи академічної доброчесності.  Захід проходитиме у форматі онлайн.

Про базові поняття й вимоги щодо академічної доброчесності в закладах вищої освіти нагадає професор Олег Жерноклеєвголова Комісії з питань етики та академічної доброчесності ПНУ, модератор заходу.

Спікери:

Анна Чудак – менеджер з розвитку Plagiat.pl в Україні: «Технічні можливості StrikePlagiarism.com при перевірці робіт на плагіат: індивідуальна перевірка користувачів, інтерпретація звіту подібності та фідбек система між студентом та викладачем».

Роман Дзумедзей – директор Наукової бібліотеки Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, кандидат фізико-математичних наук: «Курсова – Бакалаврська – Магістерська – Дисертація: плагіат, самоплагіат чи оригінальність?»

До участі запрошуються здобувачі освіти, викладачі та всі бажаючі.

Підключитися до семінару можна за посиланням: