Зустріч з випускниками ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради у рамках проєкту «Університет для учнів»

8 грудня 2022 р. у рамках проєкту «Університет для учнів», який здійснює Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, викладачі Факультету історії, політології і міжнародних відносин завітали у ліцей № 20 Івано-Франківської міської ради, де зустрілися з учнями 11 класів, майбутніми абітурієнтами. Одинадцятикласників на зустрічі ознайомлено зі структурою Університету. До учнів було доведено, що Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника є класичним університетом та науково-освітнім центром, який орієнтується на міжнародні стандарти освіти.

Про освітні програми Факультету історії, політології і міжнародних відносин: Історія та археологія, Середня освіта (Історія), Політологія, Політологія. Національна безпека, Міжнародні відносини, Міжнародні економічні відносини  присутнім розповіли викладачі Факультету.

Особлива подяка директору ліцею Скиданчуку Дмитру Михайловичу і Кукурудз Наталії Олексіївна – вчителю історії, керівнику методичного об’єднання.