Презентація спеціальності

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Запрошуємо Вас на навчання у Державний вищий навчальний заклад

«Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника»

за освітніми програмами  «Політологія» та «Політологія. Національна безпека» за спеціальністю  052 «Політологія» галузі знань 05 Соціальні та поведінкові науки

Якщо Ви прагнете змін, займаєте активну громадянську позицію, хочете брати участь у розбудові незалежної України, працювати в парламенті, уряді, органах державної влади та місцевого самоврядування, тоді напрям ПОЛІТОЛОГІЯ саме для Вас. Ви отримаєте диплом бакалавра за спеціальністю «Політологія» і далі зможете продовжити навчання в магістратурі за такою ж або за суміжними спеціальностями.

Підготовка студентів спеціальності «Політологія» здійснюється висококваліфікованими викладачами кафедри політології і кафедри політичних інститутів та процесів. Кафедри співпрацюють з провідними університетами Польщі, Литви, Румунії, Словаччини, Чехії, Франції, Німеччини, Угорщини, Італії щодо стажування викладачів, аспірантів, магістрів та обміну студентів. У рамках підписаних двосторонніх міжнародних угод діє програма «подвійних дипломів» з провідними університетами Європи.

УМОВИ ВСТУПУ

Абітурієнти, які бажають навчатися за освітніми програмами «Політологія» та «Політологія. Національна безпека» подають сертифікати Українського центру оцінювання якості освіти з:
1) української мови та літератури
2) історії України
3) на вибір:  математики або іноземної мови, або біології, або географії, або фізики, або хімії

Форма навчання – денна, заочна.
Навчання здійснюється за державним замовленням та за кошти юридичних і фізичних осіб.

КВАЛІФІКАЦІЯ ТА МОЖЛИВІСТЬ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ

Студенти, які здобудуть освітній рівень Бакалавра за освітньою програмою «Політологія» отримають кваліфікацію політолог, політичний оглядач, політичний технолог, політичний консультант, експерт із суспільно-політичних питань. Це дасть можливість працевлаштуватись у таких структурах як державна адміністрація, місцеві ради різних рівнів, політичні партії, засоби масової інформації, виборчі штаби, громадські організації, заклади вищої освіти І-IV рівня акредитації, загальноосвітні школи тощо.

Студенти, які здобудуть освітній рівень Бакалавра за освітньою програмою «Політологія. Національна безпека» отримають кваліфікацію політолог, фахівець з національної безпеки та зможуть працювати фахівцями: із захисту інформації  з обмеженим доступом, з питань цивільного захисту, з організації безпеки,  з комунікації з міжнародними безпековими організаціями тощо.

Детальніше ознайомитися з Правилами прийому до ЗВО можна на сайті Університету: http://admission.pnu.edu.ua/приймальна-комісія/

НАША  АДРЕСА:

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника

Факультет історії, політології і міжнародних відносин

кафедра політичних інститутів та процесів

вул. Шевченка, 57, кім. 714

м. Івано-Франківськ, 76018

НАШІ КОНТАКТИ:

Телефон: +38(0342)59-61-46

E-mail: kpol_inst@pnu.edu.ua

Facebook-сторінка спеціальності «Політологія»: https://www.facebook.com/groups/283184265414656

Facebook-сторінка кафедри політичних інститутів та процесів: https://www.facebook.com/pipkafedra