Дорогі друзі, політологи-журналісти Прикарпаття, професорсько-викладацький склад спеціальності “Політологія” Прикарпатського національного університету імені В. Стефаника сердечно вітає Вас з професійним святом!
Ви самовіддано працюєте на радіо, телебаченні, в газетах та інтернет-виданнях Івано-Франківщини, об’єктивно та правдиво подаєте важливу регіональну інформацію. Ваша праця знаходить любов та повагу в серцях людей.
Бажаємо нових цікавих тем, творчого натхнення, успіхів, взаємодопомоги та підтримки один одного у своїй нелегкій і дуже відповідальній діяльності! Зі святом Вас!
![На зображенні може бути: map та текст](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-0/p180x540/196757974_2793872047609984_5487801203295336582_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-3&_nc_sid=825194&_nc_ohc=vgycjSQFaCQAX9zW50-&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&tp=6&oh=1aa9199c1774058e77b46a5b0d5cee7d&oe=60E2CD14)