Сьогодні був профорієнтаційний день.
![📢](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Доцент кафедри політичних інститутів та процесів Світлана Матвієнків завітала до Оболонського ліцею Долинської ОТГ. Зустрілася з вчителями та учнями 10-го і 11-го класів, продемонструвала відеоролик про
Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.
![📢](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
У презентації про спеціальність «Політологія» ознайомила майбутніх абітурієнтів з умовами вступу, кваліфікацією та можливістю працевлаштування випускників освітніх програм “Політологія” та “Політологія. Національна безпека”.
![📢](https://www.facebook.com/images/emoji.php/v9/t39/1/16/1f4e2.png)
Вдячність адміністрації ліцею та класним наставникам за допомогу в організації онлайн-зустрічі, а учням – за цікаві питання.