Перший день навчання з протидії російській пропаганді та дезінформації через канали соцмережі Telegram здобувачів освітніх програм «Політологія. Національна безпека», «Політологія», «Середня освіта (історія)», «Історія та археологія» пройшов успішно. Старший інспектор відділу протидії кіберзлочинам в Івано-Франківській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України Назар Клюфінський наголосив на необхідності перевіряти джерела інформації та відзначив, на які важливі аспекти звернути увагу у боротьбі з дезінформацією.
В ході зустрічі домовлено про проведення спільних заходів щодо протидії дезінформації в мережі Інтернет, сформована робоча група, яка буде долучена до блокування доступ до ворожих Telegram-каналів на території України.
![На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та стіл](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437728723_26135074892758041_8991625720121330079_n.jpg?_nc_cat=108&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0ssdzy28-UsAb577Gpa&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfBVOTjLB6f0ZjCXTOA2ZeWPht4HhKcdxGbH0SrrgC4HMA&oe=6624466E)
![На зображенні може бути: 9 людей, люди навчаються та стіл](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/437728780_26135075412757989_2960984460961715044_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=riodgkfWfxgAb6Us1du&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfAZsvvfoLtcTHRxaol90r8tcUVuzQPcyntx-JqqlUDlFw&oe=6624596D)