Монографії професора Василя Васильовича Марчука

Вийшли друком англійською мовою монографії Василя Васильовича Марчука Vasyl Marchuk, доктора історичних наук, професора політології, професора кафедри політичних інститутів та процесів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника: «Ukraine’s European integration in the Political Dimension of Central and Eastern Europe», «European Integration of Ukraine: Political and Security Practices», «European Integration and Reform of Decentralization in Ukraine during Martial Law». Співавторами виступили Доктор філософії (PhD), докторант Василь Дудкевич і Доктор філософії (PhD) Василь Мельничук.
У книгах розглядаються проблеми реформування місцевого самоврядування в Україні в період воєнного стану. Особлива увага зосереджена на процесі децентралізації, який охоплює всі рівні реалізації владних повноважень і громадських ініціатив та європейській інтеграції, як це визначено в Конституції України. Про актуальність досліджень свідчать системні зміни внутрішньої та зовнішньої політики України, процеси децентралізації та євроінтеграції, а також виклики, пов’язані з активною фазою російської агресії. Стверджується, що для використання потенціалу інституту місцевого самоврядування необхідно створити комплексну політичну та правову основу. Наголошується, що процеси євроінтеграції та децентралізації влади в період воєнного стану є пріоритетом сучасного етапу державотворення України.
Вітаємо авторів та бажаємо натхнення на подальші наукові розвідки!
На зображенні може бути: текст