2024 -й на Прикарпатті – Рік Легіону Січових Стрільців!

У вівторок, 3 вересня, в день присяги Січових Стрільців відбулася урочиста 32-га сесія Івано-Франківської обласної ради восьмого демократичного скликання, присвячена 110-ій річниці з часу утворення Легіону Українських Січових Стрільців. Під час урочистого засідання голова обласної ради Олександр Сич спільно з головою ОДА/ОВА Світланою Онищук вручили науковцям, митцям, письменникам та активним дослідникам історії січового стрілецтва за вивчення і популяризацію діяльності Січових Стрільців, за увіковічення їх пам’яті та історії у творах мистецтва ювілейну медаль обласної ради «Легіону УСС – 110».
Керівники обласної ради запросили взяти участь у роботі урочистої сесії та нагородили високою відзнакою за дослідження історії українського стрілецтва доктора політичних наук, професора кафедри політичних інститутів та процесів Сергія Мироновича Дерев’янка.
Традиції Українських Січових Стрільців нині у героїзмі воїнів Збройних Сил України, їх жертовності у наближенні ПЕРЕМОГИ!
На зображенні може бути: 3 людини та текст