Зустріч студентів-політологів з професором Василем Костицьким

4 вересня відбулася зустріч студентів-політологів з Василем Васильовичем Костицьким- почесним професором Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, віце-президентом Асоціації народних депутатів України, доктором юридичних наук, академіком Національної академії правових наук України, професором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Президентом Асоціації українських правників, Заслуженим юристом України, Послом Миру, радником кардинала Любомира Гузара.
Тема лекції “Економічні та еколого-правові основи Європейської інтеграції: історія та перпективи України”.
Із вітальним словом виступив декан Факультету історії,політології,міжнародних відносин Ігор Федорович Гурак. Зустріч була надзвичайно цікавою і завершилась обговоренням з професором актуальних проблем,повʼязаних з викликами екологічній безпеці,зумовлених війною росії проти України.
Дякуємо за запрошення завідувачці кафедри міжнародних економічних відносин Лілії Іванівні Михайлишин.