Круглий стіл до Дня Захисників і Захисниць України

У День Захисників і Захисниць України в Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника відбувся круглий стіл за участю студентів спеціальності Політологія Факультету історії, політології та міжнародних відносин.
У круглому столі взяли участь: Василь Климончук, завідувач кафедри політології, доктор політичних наук, професор; Андрій Матійчик, волонтер, керівник ГО «Вірні»; Любомир Яворський, воїн, учасник бойових дій, ДУК ПС; Володимир Духович, військовий капелан 114-ї бригади тактичної авіації; Михайло Савлюк, волонтер, редактор новинного видання «PRAVDA.IF.UA», випускник спеціальності Політологія.
Учасники обговорювали важливі для України питання про роль волонтерства, служіння духовенства в армії, формування свідомості молоді та підготовку населення до дій в критичних ситуаціях.
На зображенні може бути: 11 людей, люди навчаються, стіл та текст
На зображенні може бути: 3 людини та текст