29 вересня 2023 р. на виконання заходів із профорієнтації абітурієнтів спеціальності “Політологія” та “Політологія. Національна безпека” у Коломийському ліцеї імені Михайла Грушевського (Коломийська гімназія) відбулася лекція-зустріч із випускником цього закладу освіти, доктором політичних наук, професором Іваном Монолатієм. Відмінники навчання, зокрема учні 11-х кл. ознайомилися з особливостями академічного процесу в Україні та ЄС, зокрема інститутами політики і безпеки, засадами національної і міжнародної безпеки, перспективами здобуття іменних стипендій за вагомі досягнення у вивченні історії України, української мови і літератури.
Професор Іван Монолатій розповів про бакалаврські програми Факультету історії, політології і міжнародних відносин ПНУ ім. Василя Стефаника. ![](https://kpol.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/102/2023/09/06-300x225.jpg)
![](https://kpol.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/102/2023/09/07-300x225.jpg)
![](https://kpol.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/102/2023/09/02-300x139.jpg)
![](https://kpol.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/102/2023/09/06-300x225.jpg)
![](https://kpol.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/102/2023/09/07-300x225.jpg)
![](https://kpol.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/102/2023/09/02-300x139.jpg)