У рамках профорієнтації Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника викладачі кафедри політичних інститутів та процесів Факультету історії, політології і міжнародних відносин Тетяна Мадрига та Олена Березовська-Чміль провели зустрічі з учнями 10-11-х класів ліцею № 20 Івано-Франківської міської ради. Майбутні вступники отримали детальну інформацію про освітні програми бакалаврського рівня «Політологія» та «Політологія. Національна безпека» у формі буклетів та запрошення вступати на запропоновані спеціальності Університету.
Профорієнтаційна діяльність кафедри
![](https://kpip.pnu.edu.ua/wp-content/uploads/sites/121/2024/02/428486826_3531781073819074_7246846963665017846_n-1024x768.jpg)