Курс лекцій від Марціна Стшелєца

На факультеті історії, політології і міжнародних відносин розпочав курс лекцій Марцін Стшелєц – професор кафедри політології ПНУ, професор Академії Пйотрковської та Академії Юстиції (Республіка Польща), ректор Академії юстиції впродовж 2019 – 2023 рр. Для студентів спеціальності Політологія. Національна безпека розпочато цикл навчання в рамках міжнародної співпраці. Лекції охоплюють актуальні теми політичної науки, національної безпеки, становлення громадянського суспільства, міжнародних відносин в сучасному світі. Така співпраця є спрямованою на покращення знань та формування світогляду українських студентів, сприяє зміцненню взаємин між Польщею та Україною, розширює можливості міжнародного співробітництва та взаєморозуміння між нашими країнами.

На зображенні може бути: 11 людей та люди навчаються

На зображенні може бути: 10 людей та люди навчаються