19-го червня відбувся захист дипломних робіт на спеціальності 052 Політологія.
Із вітальним словом виступив голова Екзаменаційної комісії доктор політичних наук, професор Іван Монолатій.
![🫶🏼](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t85/1/16/1faf6_1f3fc.png)
![🕯️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t7d/1/16/1f56f.png)
Варто відзначити, що усі дипломні роботи студентів мають актуальну тематику та відповідають вимогам. Зміст дипломних робіт і доповідей студентів свідчить про їх високий рівень науково-теоретичної підготовки. Всі студенти успішно пройшли це випробування! Ми від щирого серця вітаємо наших бакалаврів політології!
![На зображенні може бути: 7 людей, люди навчаються та стіл](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448473511_2399775746876783_5576822364187753906_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=um5eooL-k2YQ7kNvgHBQlfh&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYCPAuVjqw7-ag-By1p3vWYE6o6FsI11_EBFJ9OiSbBg0Q&oe=667C4628)
![На зображенні може бути: 1 особа, навчається та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448628021_2399775853543439_7909467405629411271_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=VUK1QUJmpaUQ7kNvgENzjDC&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYCFXutnOyuPS-yUg5WBAGBjiNbFhd8j_0n3ujOwuYLSZg&oe=667C5305)
![На зображенні може бути: 1 особа та навчається](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448751129_2399775873543437_2136207409128344773_n.jpg?_nc_cat=101&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=KI-9m8U6poIQ7kNvgFzzw-h&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDNcNKEe0-GaBc6buCCzr2vNTMK960As2ZMDEqrhs_toA&oe=667C5E73)
![На зображенні може бути: 1 особа та навчається](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448474218_2399775903543434_825270025097234927_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=MHcN6zuxgFMQ7kNvgFmITgM&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDUOauS5ntwv3XWXYFbA7NpxlD63m8hk1-OGvDJMRmLgw&oe=667C5340)
![На зображенні може бути: 1 особа та навчається](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448755668_2399775946876763_8896539411472881025_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=-USiTuvKIxgQ7kNvgGGWNbH&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYBcSz2-3QtgVppcOczSsDxs0z8iGkViiGuHhMmu47lLdw&oe=667C4843)
![На зображенні може бути: 1 особа та навчається](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448754179_2399775973543427_3114967921488766369_n.jpg?_nc_cat=100&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=0CViFFefQCkQ7kNvgHM42iF&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYDrunrPkc4ElFuejfHpg9MdYgJ8aGjt89LweSbugy-ozQ&oe=667C6B64)
![На зображенні може бути: 8 людей, люди навчаються, стіл та текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/448822106_2399776006876757_9001141987584247319_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=ZBh1k5r1GzIQ7kNvgFUCdw-&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AYARGw09Rf9-_s3UJbFQzFfQ7Xru3QtvYMyxGtX6VbDIQw&oe=667C4D03)