Вийшов друком перший випуск фахового видання «Вісник Прикарпатського університету. Серія: Політологія»

На кафедрі політичних інститутів та процесів відбулася знакова подія – вийшов друком перший випуск фахового видання «Вісник Прикарпатського університету. Серія: Політологія». Науковий журнал отримав свідоцтво про державну реєстрацію друкованих медіа відповідно до рішення Національної ради від 23.11.2023 р. № 1534 і відповідно до Наказу МОН України № 582 від 24.04.2024 (додаток 2) внесено до переліку наукових фахових видань України (категорія «Б»). Головний редактор – Марчук Василь Василь Васильович, доктор історичних наук, професор політології, професор кафедри політичних інститутів та процесів, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника. Відповідальний секретар: Мадрига Тетяна Богданівна – кандидат політичних наук, доцент кафедри політичних інститутів та процесів, Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Автори статей – вітчизняні вчені, молоді науковці, які досліджують актуальні проблеми теорії та історії політичної науки, політичних інститутів та процесів, геополітики й міжнародних відносин.

Видання стане у нагоді науковцям, викладачам вищих навчальних закладів освіти, студентам, аспірантам і докторантам, усім, хто цікавиться сучасними тенденціями розвитку політичної науки.

Запрошуємо усіх бажаючих до публікації у фаховому науковому журналі «Вісник Прикарпатського університету. Серія: Політологія».