“Науковий фестиваль”  у Прикарпатському університеті

У рамках відзначення Дня університету та в день народження Василя Стефаника для івано-франківців та гостей міста проводився “Науковий фестиваль”. Під час цього заходу представники різних спеціальностей в науково-популярній формі презентували цікаві експерименти, досліди, опитування та майстер-класи, серед яких була представлена і спеціальність “Політологія”.

Окрім наукових напрацювань, інформаційно-довідкових матеріалів про професію політологами було проведено імітацію виборів Президента України та Івано-Франківського міського голови, основною метою якої було залучення молодих людей до прояву активної громадської позиції та практичної роботи політологів. В голосуванні взяло участь більше 300 людей.

Результатом голосування стало свого роду “соціологічне опитування” щодо ймовірних виборів президента та міського голови серед гостей фестивалю.
Святкування завершилось концертною програмою “Весна у Прикарпатському університеті”.