Випуск 2019: вітаємо бакалаврів спеціальності «Політологія»!

5 липня 2019  року відбулося вручення дипломів бакалаврам денної форми навчання Факультету історії, політології і міжнародних відносин.

Загалом дипломи державного зразка отримали 31 студент-політолог.  Головчук Юрій, Нагірняк Дарина та Головчинський Назар  отримали дипломи із відзнакою.

Дипломи вручив декан Факультету історії, політології і міжнародних відносин доктор історичних наук, професор Кугутяк М.В.

Із цієї нагоди найщиріші привітання висловлюють завідувач кафедри політології доктор політичних наук, професор Климончук В.Й. , завідувач кафедри політичних інститутів та процесів доктор історичних наук, професор Марчук В.В. та увесь викладацький склад.

У цей день хочеться побажати вам залишатися небайдужими до всього: до свого життя, своєї долі, до Батьківщини. Наша держава потребує саме таких небайдужих, справедливих і чесних професіоналів.

Наостанок бажаємо гарно відзначити цю дату та запрошуємо на вступну кампанію до магістратури.