У Прикарпатському національному університеті ім. В. Стефаника пройшло чергове, вже п’яте, засідання прес-клубу студентського радіо міста.
Відбулася зацікавлена розмова щодо освітніх проектів ПНУ у вирішенні питань національної безпеки держави за участю науковців та керівників силових структур області.
Взяли участь В. Климончук, д.пол.н., завідувач кафедри політології ПНУ, В. Голубош, начальник ГУ Нацполіції в Івано-франківській області, генерал третього рангу, к.ю.н., В. Чернецький, начальник управління ДСНС в Івано-Франківській області, полковник служби цивільного захисту, к.тех. н., А. Пономаренко, завідувач кафедри військової підготовки ПНУ, полковник запасу та М. Москалюк, к.пол. н., доцент кафедри політології ПНУ.
![Зображення може містити: 3 людини](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131634476_2785138281704589_9111692150169604801_n.jpg?_nc_cat=102&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=Cf5UCePh2z4AX83ibnR&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=6a46fe10820dd06bf4ab83ec90faf847&oe=600937CC)
![Зображення може містити: 2 людини, включно з Василем Климончуком](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131902927_2785138148371269_8725897572840834880_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=2wvzVJROfgUAX8v8KpE&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=290fb45c2dc923a5c78f19089a7cc12c&oe=60084448)
![Зображення може містити: 1 особа, танцює, камера та у приміщенні](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/131344514_2785138031704614_3661774850817965409_n.jpg?_nc_cat=106&ccb=2&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=IDJZ8GSaomMAX9Q85fv&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=80b430fc887e2490b80a0e7fb4ddb7b2&oe=60087A88)