Результат практики – працевлаштування!

Новий челендж – організація та проходження навчальної практики в засобах масової інформації студентами ІІ курсу спеціальності Політологія Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, зважаючи на карантинні обмеження.
І хто б міг подумати, що вже в перший день практики деякі студенти продемонструють свою професійність так, що від популярного телеканалу отримають пропозицію до співпраці! Залишається лише сказати “Так тримати!”
Окрім цього перший день практики запам’ятається неодмінно завдяки пізнавальним екскурсіям, проведеними генеральним директором ТРК Вежа Тарасом Зенем, головними редакторами ТРК РАІ та ОТБ Галичина Оленою Данилюк та Іваном Гладишем.
Від журналістів Ольги Гриців та Андрія Соломки – за це їм спасибі – студенти-практиканти довідалися про закадрову роботу журналістів та долучилися до зйомок в студії.