Владика Юліан нагородив Василя Васильовича Марчука високою церковною нагородою

12 лютого 2021 року в залі засідань Єпархіального Управління Преосвященний Єпископ Коломийський і Косівський Юліан привітав члена Єпархіальної ради Коломийської Єпархії, професора, доктора історичних наук, завідувача кафедри політичних інститутів і процесів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника, заслуженого діяча науки і техніки України Василя Васильовича Марчука із Днем Народження та Ювілеєм, яке він святкував напередодні та нагородив його високою церковною нагородою.

Керуючий Коломийською Єпархією побажав Василю Васильовичу Божої допомоги, міцного здоров’я, кріпості душевних і тілесних сил для ще більш плідного служіння рідному краю та Церкві Христовій.

“Щиро вдячний Митрополиту Київському і всієї України Епіфанїю та Преосвященному Єпископу Коломийському і Косівському Юліану за високу нагороду Святого вмч. Юрія Переможця з нагоди мого скромного ювілею. Ця висока відзнака зобовязує мене, як члена Єпархіальної ради Коломийської єпархії, ще більше віддавати сил і енергії для примноження славних історичних і духовних традицій Правослвної Церкви України, більш плідного служіння для розвитку рідного краю і Церкви Христової”, – подякував Василь Марчук.

Далі, з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія, Його Преосвященство нагородив Василя Марчука Медаллю Святого Великомученика Юрія Переможця.

Колектив кафедри політичних інститутів та процесів щиро вітає доктора історичних наук, професора, завідувача кафедри Василя Васильовича Марчука з високою церковно-релігійною нагородою.

Владика Юліан нагородив Василя Васильовича Марчука високою церковною нагородою    Владика Юліан нагородив Василя Васильовича Марчука високою церковною нагородою

Владика Юліан нагородив Василя Васильовича Марчука високою церковною нагородою