Заходи до 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

26-го квітня минає 35 років, як на 4-му енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції сталася катастрофа планетарного масштабу, яка є найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків людей, так і за економічним збитком й змінила долю сотень тисяч людей. Про події 1986 року, їх причини та наслідки професор кафедри політичних інститутів та процесів Сергій Дерев’янко спілкувався зі студентами 1 курсу освітньо-професійної програми «Політологія. Національна безпека», вивчаючи проблеми екологічної безпеки України.
Доцент кафедри Мар’яна Міщук представила тематичну презентацію студентам групи П-21, а доцент Світлана Матвієнків з групою П-31 переглянули документальний відеофільм “Чорнобильській аварії – 35 років”.
Сподіваємося, що нинішнє покоління зробить належні висновки, щоб не допустити подібної трагедії.
На зображенні може бути: текст
На зображенні може бути: 3 people, including Сергій Дерев'янко та текст
На зображенні може бути: 5 people, including Мар'яна Міщук та текст
На зображенні може бути: 3 людини