Привітання першокурсників спеціальності “Політологія” з Днем знань

Викладачі та випускники спеціальності “Політологія” Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника привітали студентів-першокурсників з початком навчального року.
З напутніми словами до присутніх звернулися завідувач кафедри політології професор Василь Климончук та завідувач кафедри політичних інститутів та процесів професор Василь Марчук, які підкреслили актуальність та важливість обраного студентами фаху для сучасної держави та її національної безпеки.
З цікавістю студенти слухали виступи професора кафедри політичних інститутів та процесів Сергія Дерев’янка, аспіранта кафедри, депутата Івано-Франківської обласної ради Василя Мельничука та кандидата політичних наук, генерального директора ТРК РАІ Андрія Русиняка.
Про можливості та перспективи працевлаштування на власному прикладі студентам розповіли відомі і успішні випускники спеціальності. Юрій Головчук, головний спеціаліст відділу з питань розвитку місцевого самоврядування та регіонального співробітництва Секретаріату міської ради, відмітив можливість для студентів-політологів отримати подвійні дипломи, навчаючись за кордоном. Ольга Гриців, кореспондентка ТРК РАІ, говорила про можливості стати відомими журналістами. Роман Труба, заступник керівника Секретаріату міської ради, наголосив на можливості займатися активною громадською та політичною діяльністю. Іван Новосельський, доктор філософії з політичних наук, розповів про свій власний досвід становлення як науковця. Андрій Фармуга, інтернет-маркетолог, громадський діяч, ветеран АТО, побажав студентам отримувати не тільки теоретичні знання, а й набувати необхідних умінь та навичок, цінувати і захищати незалежність та суверенітет України.
Завершилася зустріч квестами, знайомством з академнаставниками та спільними фото на території рідного Університету.
Дорогі першокурсники! Нехай студентські роки будуть яскравими та незабутніми, а Університет посяде особливе місце у Вашому серці!
На зображенні може бути: Василь Климончук, Vasyl Marchuk, Василь Мельничук та Сергій Дерев'янко та люди стоять
На зображенні може бути: Андрій Фармуга, Василь Климончук, Vasyl Marchuk та Василь Мельничук та люди стоять
На зображенні може бути: 5 людей, зокрема Андрій Фармуга, Василь Климончук, Vasyl Marchuk, Василь Мельничук та люди стоять
На зображенні може бути: Vasyl Marchuk, Василь Мельничук та Сергій Дерев'янко
На зображенні може бути: Андрій Русиняк, Василь Климончук та Vasyl Marchuk
На зображенні може бути: Vasyl Marchuk, Василь Мельничук та Роман Труба, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 3 людини, зокрема Андрій Фармуга та Vasyl Marchuk, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: Ольга Гриців та стоїть
На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні
На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, люди сидять та у приміщенні
На зображенні може бути: одна або кілька осіб, люди стоять та на відкритому повітрі