Круглий стіл на тему «Історична роль Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року»

З нагоди 30-ї річниці проведення Всеукраїнського референдуму професор кафедри політичних інститутів та процесів Сергій Дерев’янко взяв участь у наукових дебатах (у формі круглого столу) на тему «Історична роль Всеукраїнського референдуму 1 грудня 1991 року», ініційованих Івано-Франківським обласним об’єднанням Всеукраїнського товариства «Просвіта» за участю вчених вищих навчальних закладів міста Івано-Франківська, громадських діячів. Спогадами про події того часу поділились Степан Волковецький – народний депутат України I-II скликань, заступник голови Тимчасової комісії Верховної Ради України з питань референдуму (1991 р.), Олег Вівчаренко – у 1991 р. голова Івано-Франківської обласної комісії з проведення всеукраїнського референдуму, нині – доктор юридичних наук, професор навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника; Ольга Бабій – генеральна директорка Івано-Франківського обласного телебачення «Галичина» (1990-2017 рр.) та ін. Відбулась широка та змістовна дискусія щодо наслідків та уроків народного волевиявлення. Сергій Дерев’янко виступив на тему «Всеукраїнський референдум 1 грудня 1991 року : політичні мотиви суб’єктів ініціювання та призначення».

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: текстНа зображенні може бути: 7 людей та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенніНа зображенні може бути: 6 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні