Актуальними зараз для всіх є підсумки пройденого року і наміри на наступний, тож не пройду повз…- пише аспірант спеціальності “Політологія” Юрій Головчук. – По-перше, дякую всім, хто вплинув на рішення продовжити працювати для нашої спеціальності Політологія вже як аспіранта. Впевнений, що це важливий крок. Колеги, то було, є і буде круто!
По-друге, хотів би нагадати друзям-студентам нашої спеціальності, що сьогодні є багато можливостей для неформальної освіти та спілкування з однодумцями з інших країн.
Одна з них, Еразмус+ є досить відомою. Тож сталося так, що використав цю ж таки можливість і провів минулі два місяці волонтером в турецькому місті Болу.
Цей час був дуже насиченим: стажування у відділі міжнародних проектів Директорату молоді та спорту муніципалітету Болу, організація та проведення англомовного спікінг-клабу для тамтешніх студентів і допомога в проведенні тренувань з бадмінтону для дітей. Це була лише «офіційна» частина, не враховуючи чудового часу з однолітками та всіма причетними до творення молодіжної політики в місті Болу і звісно подорожей по всій Туреччині.
В результаті – багато хороших знайомств та цінний досвід. А проходив стажування завдяки програмі Європейського корпусу солідарності (один з «еразмусівських» проєктів). Раджу всім спробувати себе в таких програмах, зокрема в новому році
Тож… Друзі і колеги! Щасливого Різдва! Хай будуть нові звершення та успіх в Новому році!
![На зображенні може бути: 8 людей та люди стоять](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/270010980_1856495111202111_3514997970699740454_n.jpg?_nc_cat=104&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=hwSksju3OoYAX_xamHR&tn=aajK1qMfMuVyTNiD&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT_69LFg9sPNeaB7-Xc517OPRAfNS40lZ1Q3Lq1IBSm5AA&oe=61D66548)
![На зображенні може бути: 2 людини, люди сидять та у приміщенні](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/270623104_1856495131202109_7547217204894023208_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=t1V1UT-qYK8AX_dWE7c&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT_bUh7lsuBD87xGUP5IQFLEi3jYO4SHjBPlr_KrUMlUkw&oe=61D55C4E)
![На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та водойма](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/271093655_1856495187868770_2152887840475683415_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=XkerT-0UKaoAX9UbJaV&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT9C7LjtU42Aq02punsSajDODBmvQb7SCh64JahMlbvwNQ&oe=61D54B16)
![На зображенні може бути: 9 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/270745298_1856495141202108_2675247679505733205_n.jpg?_nc_cat=109&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=_69E6_WMj7IAX8qC5j3&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT-AcTMAMN-JYNqDVJsV8T297TM9-VuG-3yYc2HYuJZFCw&oe=61D50661)
![На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні](https://scontent.fiev4-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/270036771_1856495181202104_260824284721256707_n.jpg?_nc_cat=103&ccb=1-5&_nc_sid=b9115d&_nc_ohc=bfQutHjOBb0AX8LSmF9&_nc_ht=scontent.fiev4-1.fna&oh=00_AT8HyIbByKeiVLrPwMnrt1DKcC4lg-MziHlDVMPWYr6x0A&oe=61D491FA)