Звітна наукова конференція викладачів і аспірантів кафедри політичних інститутів та процесів за 2021 рік

6 квітня 2022 року відбулося засідання звітної наукової конференції викладачів і аспірантів підсекції політичних інститутів та процесів  Факультету історії, політології і міжнародних відносин. Зі вступним словом роботу засідання відкрив керівник підсекції доктор історичних наук, професор, завідувач кафедри Василь Васильович Марчук. Секретар підсекції – аспірант Володимир Галіпчак. Згідно програми звітної наукової конференції було заявлено 12 доповідей викладачів та аспірантів кафедри, які озвучили результати своїх наукових досліджень. Під час обговорення доповідей учасники звітної наукової онлайн-конференції відзначили актуальність їх тематики.

Вчені єдині! Разом ми сильніші!