Лекція професора кафедри політичних інститутів та процесів Сергія Дерев’янка

У контексті подій, пов’язаних зі спробами російських загарбників провести псевдореферендум та легітимізувати створення так званої «херсонської народної республіки» на запрошення кафедри конституційного, міжнародного та адміністративного права (завідувач кафедри В.І. Розвадовський) професор кафедри політичних інститутів та процесів Сергій Дерев’янко прочитав лекцію на тему «Референдна демократія» для студентів Навчально-наукового Юридичного інституту Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Спілкувались щодо сутності та проблем реалізації безпосереднього народовладдя, його конституційно-правових засад і практики застосування інституту референдуму в історії новітнього Українського державотворення, недопустимості використання народного волевиявлення як маніпулятивної політичної технології, засобу легітимації сепаратизму та окупації.