До уваги студентів та аспірантів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника!

Варшавський університет у рамках ініціативи спрямованої на підтримку студентів і аспірантів українських закладів вищої освіти, оголошує початок набору заявок у програмі „ Study Visits Programme for Ukrainian Students and Doctoral Candidates at the University of Warsaw ” – програма дослідницьких візитів для студентів і аспірантів з України у Варшавському університеті.
Програма передбачає короткі дослідницькі візити – від 3 до 6 місяців – з метою реалізації дослідження у Варшавському університеті. Під час реалізації програми зараховані студенти/аспіранти зберігають статус студента українського університету.
Заявку на участь у Програмі може подати будь-який студент та аспірант, який є громадянином України чи Польщі та був студентом чи аспірантом українського ВНЗ у 2021/22 навчальному році, а також прибув у Польщу не раніше 24 лютого 2022 року (або ще перебуває на території України).
Умовою участі у Програмі є проведення власної науково-дослідницької роботи у Варшавському університеті на будь-якому з напрямків, які пропонує університет. Крім того, зараховані студенти та аспіранти можуть, але не зобов’язані, зареєструватися на заняття у Варшавському університеті та курси польської мови за умови, що заняття такі будуть доступні під час візиту.
Зараховані кандидати будуть звільнені від оплати за проведення дослідження та отримають фінансування на витрати пов’язані з перебуванням та проживанням у розмірі до 1500 злотих на місяць (студенти) та до 2100 злотих на місяць (аспіранти).
Набір проводитиме Офіс міжнародних відносин Варшавського університету на постійній конкурсній основі, до вичерпання вільних місць.
Просимо поширити інформацію серед зацікавлених студентів та аспірантів.
Детальна інформація на сайті Офісу міжнародних відносин Варшавського університету: http://bwz.uw.edu.pl/…/biuro-wspolpracy-z-zagranica…/