Ярослав Куцій, магістр спеціальності Політологія зустрівся з Архієпископом Митрополитом РКЦ Мечиславом Мокшицьким, який протягом 1996 – 2005 рр. був особистим секретарем св. папи Івана-Павла ІІ. Розмова велася в контексті написання магістерськоі роботи «Іван-Павло ІІ: Роль у падінні комуністичного режиму в СРСР», над якою працює здобувач.
Говорили про приїзд папи до України у 2001 році, підготовку, перешкоди на шляху приїзду, уроки української мови. Також Ярослав дізнався як Мечислав Мокшицький відреагував на своє обрання, чи були після цього утиски духовенства з боку комуністичної верхівки Польщі і якими були перші слова Кароля Войтили до майбутнього Митрополита, яким взагалі був Іван-Павло ІІ у побуті. Також на запрошення митрополита магістр відвідав Архідієцізіальний музей Курії, де зберігаються цінні реліквії, серед них: дар Л. Кучми Йоану – Павлу ІІ.
Totus Tuus Ego Sum Maria
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279914394_1102043413708932_1898525902038907247_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=106&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=eCtwtnoy3q8AX94lWu7&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT8JyX0s8F96ML7Jp99W9fZRfrvITrVAbEHGC_CV_eEW6Q&oe=62817837)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/279632636_1102042647042342_3618199814040413208_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=B0dxTmthoqYAX8n_jWq&tn=hvcn9Tc2xlGq6Ckh&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT-mzQ0xy9PZkWPjj_jBcs176X2AQCAR52m7u0aRc2Xnlg&oe=6281B893)
![](https://scontent.flwo6-1.fna.fbcdn.net/v/t39.30808-6/280236971_1102042783708995_5808599834972824547_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=105&ccb=1-6&_nc_sid=8bfeb9&_nc_ohc=VK6A7zlU77IAX8H8fDT&_nc_ht=scontent.flwo6-1.fna&oh=00_AT-ZBa2Rz6m7uXUU8SKadU7721DCGEfDNJ5dwWj94_cR-g&oe=6281FC14)